Mazais meteorītu muzejs

MAZAIS METEORĪTU MUZEJS

Meteoriti.LV

Meteoroīdi. Meteori. Bolīdi.
Meteorīti. Krāteri. Impaktīti.
Novero.LV, Latvijā un pasaulē.Mazais meteorītu muzejs - Asteroīdu diena

2020. gada 30. jūnijs

Aicinām apmeklēt Asteroīdu dienas pasākumus 30. jūnijā, Rīgā Mazajā meteorītu muzejā visas dienas garumā no pl. 12:00-22:00

ASTEROĪDU DIENAS oficiālā interneta vietne: www.asteroidday.org
#ASTEROIDDAY

ASTEROĪDU DIENA

Pasākumu skaits: >2000


Pasākumi Baltijā:
 • Rīgā, LATVIJĀ

  Mazais meteorītu muzejs organizē Asteroīdu dienas pasākumu Rīgā, Latvijā: 2018.gada 30.jūnijā no pl. 12:00-22:00

  Pasākuma laikā ieeja Mazajā meteorītu muzejā par ziedojumiem vai ar 40% atlaidi: 3,00€ (5,00€) un bērniem 1,50€ (2,50€)

  Asteroīdu dienas pasākuma izskaņā tiks rīkota dokumentālā reālisma stilā uzņemtās mākslas filmas "51 Degrees North" seanss angļu val. (20:00 - 21:30). Vietu skaits ierobežots, veiciet savlaicīgu rezervāciju pa e-pastu info@meteoriti.lv vai arī tālr. 25453600.
  Bērniem filmas skatīšānās atļauta tikai vecāku pavadībā!  IZGLĪTOJOŠI INTERESANTI ZINĀTNISKI VĒSTURISKI KOSMISKI DZĪVĪBAS RAŠANĀS DINOZAURU IZMIRŠANA SAULES SISTĒMAS PAGĀTNE ZEMES NĀKOTNE VISIEM VECUMIEM VISSENĀKĀ MATĒRIJA KOMĒTAS ASTEROĪDI DRAUDI ZEMEI SADURSMES KRĀTERI IMPAKTĪTI METEORĪTI SAVĀM ACĪM UN APTAUSTĀMI EKSKURSIJAS LEKCIJAS MMM PLAŠĀKĀ METEORĪTIKAS KOLEKCIJA REĢIONĀ ĪPAŠIE PASĀKUMI RĪGĀ metreoriteshow,lectures,meteorites,tektites,impactites  2015. gada jūnijā Rīgā darbu uzsāka Latvijā pirmais meteorītikas nozarē specializējies muzejs - Mazais meteorītu muzejs. Tajā apkopoti dažādu tipu meteorītikas paraugi no visiem pasaules reģioniem. Muzeja apmeklējums jūs patīkami pārsteigs - Mazā meteorītu muzeja fondos glabājas vairāk kā 10% no visiem novērotajiem uz Zemes nokritušajiem meteorītiem, un tas vēl nav viss... Vecākie Zemes ieži, kuri ir tikai nedaudz jaunāki par vecākajiem meteorītiem, dinozauru izmiršanas liecinieki un daudzi citi kosmiskie dārgumi ar interesantu vēsturi. Mūsu unikālajā muzejā jūs variet savām acīm apskatīt un pat aptaustīt zinātniski svarīgus Zemes, Saules sistēmas un iespējams pat dzīvības izcelšanās vēstures lieciniekus, par kuriem droši vien iepriekš esiet lasījuši kādā enciklopēdijā. Kosmoss Latvijā vēl nekad nav bijis tik tuvs!

  Pagaidām muzejs darbosies tikai pavasara-vasaras-rudens sezonā atkarībā no laika apstākļiem, ekspozīcija nebūs pieejama liela mitruma (>80%) vai aukstuma (<0°C) gadījumā. Seanss notiek nojumē āra apstākļos, vienlaicīgi to var apmeklēt līdz 40 cilvēki. Ja šovs tiek atcelts Meteoriti.LV dēļ (tai skaitā nelabvēlīgu laika apstākļu ierobežojumu rezultātā), tad piedāvājam vienoties par citu muzeja apmeklējuma laiku vai arī pilnībā atgriezt jau iemaksāto rezervācijas maksājumu, ja tāds ir veikts.

  MAZĀ METEORĪTU MUZEJA apmeklējuma rezervācijai:
  Tel: +371 2545 3600
  info@meteoriti.lv

  Piedāvājam ieskatu MAZĀ METEORĪTU MUZEJA fondu kategorijā: LATVIJA


 • © 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV

  Projekts tapis pateicoties: 
  Meteoriti.LV vietne tiks pakāpeniski papildināta ar plašu pamatinformāciju par meteorītiku un ar to saistitām astronomijas nozarēm. Uzzināsiet, vai "meteorīti dabā sastopami retāk par dimantiem", cik tie ir veci un kāda ir to izcelsme. Atradīsiet atbildes uz jautājumiem: Vai meteorīti ir bīstami? Kādi meteorīti atrodami Latvijā un kur tos var apskatīt? Vai Latvijā ir vērts meklēt meteorītus? Ko meteorītu izpēte pastāsta mums par Zemes un Saules sistēmas izcelšanos? Ceram, ka tas radīs vēlmi arī jums pašiem novērot Zemes kosmiskos viesus - meteorus, un, varbūt, pat kļūt par īstiem meteorītu medniekiem!
  Veiksmīgu novērošanu!


   Novero.LV

     GNSS / GPS online pakalpojumi

  © 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV
  Par mums Mūsu adrese Tel: +371 2545 3600     info@meteoriti.lv