Mazais meteorītu muzejs

MAZAIS METEORĪTU MUZEJS

Meteoriti.LV

Meteoroīdi. Meteori. Bolīdi.
Meteorīti. Krāteri. Impaktīti.
Novero.LV, Latvijā un pasaulē.6. Asteroīdu diena - 2020. gada 30. jūnijs

Aicinām apmeklēt Asteroīdu dienas pasākumus Rīgā Meteorītu muzejā
2020. gada 30. jūnijā pl. 14:00-20:00 un papildus 4. jūlijā 14:00 - 18:00

Ievērojiet, lai piedalītos pasākumā šoreiz obligāti nepieciešams veikt iepriekšēju bezmaksas reģistrāciju, rezervējot konkrētu ierašanās laiku: www.meteoriti.lv/Muzejs/rezervacija <- pasteidzieties, vietu skaits ir ierobežots!

Kas ir Asteroīdu diena?

Pirmā Asteroīdu diena pasaulē tika organizēta 2015. gada 30. jūnijā, arī Latvijā. Par tās organizētāju Latvijā kļuva Meteorītu muzejs.
2016. gadā ANO pasludināja 30. jūniju par ikgadēji atzīmējamu Asteroīdu dienu.

Šogad atzīmēsim Asteroīdu dienu jau 6. reizi. Šajā Covid-19 problēmsituācijas gadā bijām spiesti mainīt sākotnējo pasākuma plānu, lai nepieļautu ciešu cilvēku drūzmēšanos. Šogad, lai piedalītos pasākumā nepieciešams iepriekš veikt bezmaksas elektronisku reģistrāciju, rezervējot konkrētu ierašanās laiku, saņemot elektronisku IEEJAS KARTI: veiciet rezervāciju jau tagad

Asteroīdu dienas pasākums "Asteroīdu diena Latvijā - 2020" tiek nodrošināts par ziedojumiem, iepriekš veicot bezmaksas rezervāciju, saņemot Meteorītu muzeja ieejas karti. Šajā Covid-19 gadā Meteorītu muzejs gandīz pusgadu ir bijis slēgts, tāpēc jebkurš jūsu finansiāls atbalsts muzejam būs ļoti noderīgs! Priecāsimies jūs redzēt Meteorītu muzejā Asteroīdu dienā!

10% ATLAIDE
Šogad Asteroīdu dienas pasākumu laikā, 30. jūnijā un 4. jūlijā, reģistrētās ieejas kartes kods, ļaus jums klātienē iepirkties muzeja veikalā ar 10% atlaidi.

Asteroīdu diena ir kustība, kuras mērķis ir pievērst plašas sabiedrības, tai skaitā politiķu, uzmanību asteroīdu Zemes draudu problemātikai, skaidrojot kosmosa izpētes nozīmību, globālā mērogā mazinot un novēršot citādi neizbēgamus civilizācijas eksistences draudus.

Asteroīdu dienas starptautiskā interneta vietne: www.asteroidday.org       #ASTEROIDDAY


© 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV

Projekts tapis pateicoties: 
Meteoriti.LV vietne tiks pakāpeniski papildināta ar plašu pamatinformāciju par meteorītiku un ar to saistitām astronomijas nozarēm. Uzzināsiet, vai "meteorīti dabā sastopami retāk par dimantiem", cik tie ir veci un kāda ir to izcelsme. Atradīsiet atbildes uz jautājumiem: Vai meteorīti ir bīstami? Kādi meteorīti atrodami Latvijā un kur tos var apskatīt? Vai Latvijā ir vērts meklēt meteorītus? Ko meteorītu izpēte pastāsta mums par Zemes un Saules sistēmas izcelšanos? Ceram, ka tas radīs vēlmi arī jums pašiem novērot Zemes kosmiskos viesus - meteorus, un, varbūt, pat kļūt par īstiem meteorītu medniekiem!
Veiksmīgu novērošanu!


 Novero.LV

   GNSS / GPS online pakalpojumi

© 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV
Par mums Mūsu adrese Tel: +371 2545 3600     info@meteoriti.lv