Meteorītu muzejs

METEORĪTU MUZEJS

Meteoriti.LV

Meteoroīdi. Meteori. Bolīdi.
Meteorīti. Krāteri. Impaktīti.
Novero.LV, Latvijā un pasaulē.Meteorītu muzeja apmeklējuma rezervācija

Datums: 2020-09-27                  

Šobrīd šajā dienā aktīvas rezervācijas nav pieejamas.
Lūdzu, sazinieties ar Meteorītu muzeju par iespēju to apmeklēt šajā dienā vai arī izvēlieties citu mūsu piedāvāto laiku!

 

Pārbaudiet citu izziņoto seansu pieejamību!Informācijai:
Šobrīd ieviešam jaunu elektronisku muzeja apmeklējuma reģistrācijas sistēmu internetā. Pamatā tā jau pilnvērtīgi darbojas, bet atvainojamies, ka daži moduļi joprojām ir ieviešanas stadijā, piemēram, pagaidām vēl jums netiek izsūtīta automatiska epasta ziņa par veikto reģistraciju. Tāpēc, lūdzu, saglabājiet IEEJAS KARTI pdf formātā, kad tā reģistracijas beigās jums tiks automātiski sagatavota!
Problēmu un ierosinājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz info@meteoriti.lv
Priecāsimies jūs redzēt Meteorītu muzejā - vietā, kur aptaustīt kosmosu!


© 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV

Projekts tapis pateicoties: 
Meteoriti.LV vietne tiks pakāpeniski papildināta ar plašu pamatinformāciju par meteorītiku un ar to saistitām astronomijas nozarēm. Uzzināsiet, vai "meteorīti dabā sastopami retāk par dimantiem", cik tie ir veci un kāda ir to izcelsme. Atradīsiet atbildes uz jautājumiem: Vai meteorīti ir bīstami? Kādi meteorīti atrodami Latvijā un kur tos var apskatīt? Vai Latvijā ir vērts meklēt meteorītus? Ko meteorītu izpēte pastāsta mums par Zemes un Saules sistēmas izcelšanos? Ceram, ka tas radīs vēlmi arī jums pašiem novērot Zemes kosmiskos viesus - meteorus, un, varbūt, pat kļūt par īstiem meteorītu medniekiem!
Veiksmīgu novērošanu!


 Novero.LV

   GNSS / GPS online pakalpojumi

© 2013-2020 KB,   METEORĪTU MUZEJS Meteoriti.LV
Par mums Mūsu adrese Tel: +371 2545 3600     info@meteoriti.lv